17 & 18 maart Kunstfair

Kunstfair 2018

 

Op 17 en 18 maart wordt door Joan van Spreuwel en Annie van den Akker

een grote kunstfair georganiseerd op Landgoed Kasteel Geldrop. Gerenommeerde kunstenaars met een diversiteit aan kunst zullen daar hun werken tentoonstellen en te koop aanbieden. zoals o.a.: glaskunst, keramiek, fotografie, edelsmeden, brons plexiglas/steen en vele anderen kunstvormen.

Martin Groen toont er zijn acryl- en olieverfschilderijen in de expositieruimte en zal persoonlijk aanwezig zijn om zijn werk toe te lichten. Zijn werk is open en uitnodigend met de zon als bron van licht.

 

In het kasteelpark zullen een viertal "land- art" kunstenaars laten zien wat je met kunst in de natuur kunt bereiken.

Luuk van Binsbergen, maakt kunst van hout. Thema’s zijn beweging, binnen-/buitenkant en verbindingen. Op 7 maart omstreeks 14:00 uur zal in het kasteelpark een dode boom geveld worden, waar Luuk zal demonstreren hoe hij, met kettingzaag en ander gereedschap, deze boom tot een waar kunstwerk kan verheffen. Hij gaat dan meteen aan de slag voor de kunstfair.

Ine van Son gaat haar werken: "Kraamkamers" opbouwen in de boomgaard van het Kasteel. Dit wordt gerealiseerd door een omhulling’ van stroken gekleurd textiel waartussen het goed toeven is.

Kitty Blüm heeft aan de rand van de vijver de "Installatie Ode aan Lisdodde" opgesteld. Een soort pioniers plantengroep, die de kleuren weergeven van de vegetatie, die zich in een gebied kunnen ontwikkelen.

Inke Vogels Sinds vele jaren werkt ze voornamelijk met natuurlijke materialen, die ze het gehele jaar door verzamelt. De objecten vormen het resultaat van gedachten of zijn een weergave van verschijnselen in de natuur. De vorm van de natuurmaterialen inspireert haar tot het maken van altijd unieke objecten.

Voor meer informatie, zie www.kasteelgeldrop.nl. en om alvast iets van de sfeer te proeven is een filmpje van een vorige kunstfair op YouTube gezet.

 

Openingstijden: zaterdag 18 maart van 13.00-17.00 uur, zondag 19 maart van 11.00-17.00 uur. Entree en parkeren gratis.

Adres: Kasteel Geldrop, Mierloseweg 1 (navigatie Helze 8), 5662 KA Geldrop

Tel: 040-2801230 (kasteel) of 040-2853930 (organisatie en pr). 

 

Kunstfair 2016

 

Kunstfair op youtube

 

Deelnemende kunstenaars in het kasteel:

Schilderijen: Martin Groen www.martingroen.eu

Fotografie: Martie Herrmann www.martieherrmann.nl

Edelsmeden: Elske Klik www.edelsmederij-elske.nl

Plexiglas/steen: Diederik Storms www.diederikstorms.nl

Figuratieve kunst op doek en steen: Gaby Verhelst www.verygaby.com

Keramiek: Anneke Jansen www.atelierboecketeyn.nl

Keramiek: Joke Dekker www.keramiekjokedekker.nl

Metaal: Kees van Cappellen www.vancap.exto.nl

Papierkunst: Marja Gronloh www.marjagronloh.nl

Grafiek: Aris Engel www.arisengel.nl

Glas: Ria van Rooijen www.glasinzicht.nl

Glas: Henny Verhoeven www.hennyverhoeven.nl

Brons: Leon van der Zanden

Vilt: Jet Ottens www.viltvanjet.nl

Houten schalen/vazen: Jurriaan Kalkman www.houtenschalen.nl

 

Deelnemende kunstenaars in het park (land-art)

Kitty Blüm

Ine van Son

Luuk van Binsbergen

Inke Vogels

 

 

Terug

^ Naar boven