17 & 18 maart Kunstfair

Kunstfair 2018

 

Op 17 en 18 maart wordt door Joan van Spreuwel en Annie van den Akker een grote kunstfair georganiseerd op Landgoed Kasteel Geldrop. Gerenommeerde kunstenaars met een diversiteit aan kunst zullen daar hun werken tentoonstellen en te koop aanbieden. zoals o.a.: glaskunst, keramiek, fotografie, edelsmeden, brons plexiglas/steen en vele anderen kunstvormen.

 

Deelnemers:

Eef Wezenberg Glas www.eefwezenberg.wixsite.com
Els Taminiau-Heyboer Sieraden  
Hendrien Landeweer Hout www.hendrieninbeeld.nl
Joop Houthuijzen Beelden in brons www.joophouhuijzen.nl
Louk Weyers Beelden voor binnen en buiten www.loukweyers.nl
Maartje Roos Fotografie www.roosphotography.nl
Marijk Renia Beeldend kunstenaar/Glas www.renia.nl
Marijke in den Bosch Keramiek www.marijkeindenbosch.nl
Marlies Jetses Keramiek www.marliesjetses.nl
Martine Kramer Hout www.martinekramer.eu
Meta Geerts Viltwerk www.metageerts.nl
Redmer Hoekstra Beeldend kunstenaar en illustrator www.redmerhoekstra.nl
Theo Beckers Beelden van steen www.utsteenklopperke.nl
Trees Simons Bronzen sculpturen www.treessimons.com
Wilhelmina Huysman Sieraden www.quebella.nl

 

Openingstijden: zaterdag 17 maart van 13.00-17.00 uur, zondag 18 maart van 11.00-17.00 uur. Entree en parkeren gratis.

Adres: Kasteel Geldrop, Mierloseweg 1 (navigatie Helze 8), 5662 KA Geldrop

Tel: 040-2801230 (kasteel) of 040-2853930 (organisatie en pr). 

 

Kunstfair 2016

 

Voor meer informatie, zie www.kasteelgeldrop.nl. en om alvast iets van de sfeer te proeven is een filmpje van een vorige Kunstfair op youtube gezet.

 

 

 

 

Terug

^ Naar boven